Dotace na kotle = kotlíková dotace

AKCE    " kotel HANA za 19.900 Kč ... a zbytek doplatí dotace !                                       Pro velký zájem akce prodloužená do 14.2.2016 

Vyplňte formulář ... a emailem vám příjdou veškeré informace.

 1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: q2Bl7Ppy6O

 2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
  Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Ceník solárního ohřevu

Montujeme solární ohřev vody pro rodinné domy, bytové domy, hotely a penziony. Máme zkušenosti se 700 realizacemi po celé ČR. Náše solární panely ušetřili náklady ve firmách, školách i kempech. 

Solární ohřev (TUV) užitkové vody ušetří až 70% nákladů na energie. ZDARMA vám poradíme jak vybrat solární ohřev vody. Technické řešení, kalkulaci a ekonomický rozbor návratnosti provedeme na vašem objektu ZDARMA.

Vyplňte formulář a objednejte si návštěvu technika ZDARMA.

 • Solární ohřev TUV

  Solární ohřev TUV

  Dodáváme solární ohřev vody, přitápění a bazenů na klíč. Jsme zařazeni v dotaci nová zelená úsporám. Profesionální montáž provádíme po celé ČR.
 • Solární ohřev TUV a přitápění

  Solární ohřev TUV a přitápění

  Ceny od 97.000 Kč, možnost získat dotaci Nová zelená úsporám-vyřídíme za Vás. Dotace až 50.000 Kč, návratnost 6-8 let, špičkové komponenty, profesionální tým.
 • Solární ohřev bazénů

  Solární ohřev bazénů

  Základní sestavy solárního systému, které řeší ohřev krytého bazénu v období JARO / PODZIM, u nekrytého nižší teploty. Možno dale kombinovat s TUV nebo jiným zdrojem, např.kotlem. Najdeme s Vámi nejlepší řešení, jak při co nejmenších nákladech co nejvíce uspořit.
 • Solární ohřev bytových domů

  Solární ohřev bytových domů

  Solární ohřev vody pro bytové domy, kempy, restaurace a hotely jsou efektivní způsob úspory nákladů na energie.Pro bytové domy, kempy, restaurace a hotely je solární ohřev vody výborný zdroj úspor. Velké kuchyně restaurací a koupelny hotelových pokojů mají vysokou spotřebu teplé vody. Solární ohřev vody tuto spotřebu sníž

Volejte ZDARMA !

800 900 370

Florian tepelná technika s.r.o.
Denisova 85
Teplice, 415 03


Kde nás najdete:

21. - 23. 8.

Dům 2015

Louny

 11. - 19.9. Zahrada Čech Litoměřice

8. - 11.10.

Zemědělec

Lysá n.L.