Ceník solárního ohřevu

 • Solární ohřev TUV

  Solární ohřev TUV

  Ceny základních sestav pro ohřev vody a řešení na míru – každá domácnost má jiné potřeby, objednejte si bezplatnou konzultaci a obhlídku. Najdeme s Vámi nejlepší řešení, jak při co nejmenších nákladech USPOŘÍTE NEJVÍCE ! Volejte/pište zdarma.
 • Solární ohřev TUV a přitápění

  Solární ohřev TUV a přitápění

  Florian - solární sestavy, které řeší topení v období JARO/PODZIM, jsou populární a slouží jako doplňek k hlavnímu zdroji. Význám lze umocnit navýšením kolektorového pole. Najdeme s Vámi nejlepší řešení, jak při co nejmenších nákladech USPOŘÍTE NEJVÍCE
 • Solární ohřev bazénů

  Solární ohřev bazénů

  Základní sestavy solárního systému, které řeší ohřev krytého bazénu v období JARO / PODZIM, u nekrytého nižší teploty. Možno dale kombinovat s TUV nebo jiným zdrojem, např.kotlem. Najdeme s Vámi nejlepší řešení, jak při co nejmenších nákladech co nejvíce uspořit.
 • Solární ohřev bytových domů

  Solární ohřev bytových domů

  Solární ohřev vody pro bytové domy, kempy, restaurace a hotely jsou efektivní způsob úspory nákladů na energie.Pro bytové domy, kempy, restaurace a hotely je solární ohřev vody výborný zdroj úspor. Velké kuchyně restaurací a koupelny hotelových pokojů mají vysokou spotřebu teplé vody. Solární ohřev vody tuto spotřebu sníž

Máte dotaz? Napište nám!

 1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: d5v0Tud

 2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
  Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Informace o úsporách energie


Vložte svůj email a objevte svět úspor – náměty, nápady, inovace a tipy. ZDARMA získejte příručku – Jak ušetřit na platbách za energie.

100 Kč za Váš článek!

pošlete nám vaše náměty k úsporám energie

více informací