Ceník solárního ohřevu

Montujeme solární ohřev vody pro rodinné domy, bytové domy, hotely a penziony. Máme zkušenosti se 700 realizacemi po celé ČR. Náše solární panely ušetřili náklady ve firmách, školách i kempech. 

Solární ohřev (TUV) užitkové vody ušetří až 70% nákladů na energie. ZDARMA vám poradíme jak vybrat solární ohřev vody. Technické řešení, kalkulaci a ekonomický rozbor návratnosti provedeme na vašem objektu ZDARMA.

Vyplňte formulář a objednejte si návštěvu technika ZDARMA.

 • Solární ohřev TUV

  Solární ohřev TUV

  Dodáváme solární ohřev vody, přitápění a bazenů na klíč. Jsme zařazeni v dotaci nová zelená úsporám. Profesionální montáž provádíme po celé ČR.
 • Solární ohřev TUV a přitápění

  Solární ohřev TUV a přitápění

  Ceny od 97.000 Kč, možnost získat dotaci Nová zelená úsporám-vyřídíme za Vás. Dotace až 50.000 Kč, návratnost 6-8 let, špičkové komponenty, profesionální tým.
 • Solární ohřev bazénů

  Solární ohřev bazénů

  Základní sestavy solárního systému, které řeší ohřev krytého bazénu v období JARO / PODZIM, u nekrytého nižší teploty. Možno dale kombinovat s TUV nebo jiným zdrojem, např.kotlem. Najdeme s Vámi nejlepší řešení, jak při co nejmenších nákladech co nejvíce uspořit.
 • Solární ohřev bytových domů

  Solární ohřev bytových domů

  Solární ohřev vody pro bytové domy, kempy, restaurace a hotely jsou efektivní způsob úspory nákladů na energie.Pro bytové domy, kempy, restaurace a hotely je solární ohřev vody výborný zdroj úspor. Velké kuchyně restaurací a koupelny hotelových pokojů mají vysokou spotřebu teplé vody. Solární ohřev vody tuto spotřebu sníž

Pro nezávaznou poptávku nás kontaktujte zde:

 1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: b1Yf9n6Qol2Ug1

 2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
  Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Volejte ZDARMA !

800 900 370

Florian tepelná technika s.r.o.

Denisova 85
Teplice, 415 03