Ceník solárního ohřevu

 • Solární ohřev TUV

  Solární ohřev TUV

  Ceny od 69.900 Kč za solární ohřev...ani o korunu navíc! Při využití dotací Nová zelená úsporám možnost snížení až o 35.000 Kč. Kvalitní, značkové produkty DRAŽICE, RESOL, WILO a REFLEX. Návratnost 6 let, profesionální tým-více než 500 instalací po celé ČR
 • Solární ohřev TUV a přitápění

  Solární ohřev TUV a přitápění

  Ceny od 97.000 Kč, možnost získat dotaci Nová zelená úsporám-vyřídíme za Vás. Dotace až 50.000 Kč, návratnost 6-8 let, špičkové komponenty, profesionální tým.
 • Solární ohřev bazénů

  Solární ohřev bazénů

  Základní sestavy solárního systému, které řeší ohřev krytého bazénu v období JARO / PODZIM, u nekrytého nižší teploty. Možno dale kombinovat s TUV nebo jiným zdrojem, např.kotlem. Najdeme s Vámi nejlepší řešení, jak při co nejmenších nákladech co nejvíce uspořit.
 • Solární ohřev bytových domů

  Solární ohřev bytových domů

  Solární ohřev vody pro bytové domy, kempy, restaurace a hotely jsou efektivní způsob úspory nákladů na energie.Pro bytové domy, kempy, restaurace a hotely je solární ohřev vody výborný zdroj úspor. Velké kuchyně restaurací a koupelny hotelových pokojů mají vysokou spotřebu teplé vody. Solární ohřev vody tuto spotřebu sníž

Máte dotaz? Napište nám!

 1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: w7g8Gqu7X

 2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
  Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.