• Ceny solárních sestav

  Ceny solárních sestav

  Florian-solární kolektory patří k nejvýkonnější na trhu-986kWh/m2/rok,AL zrcadlo, silná izolace sběrače,rychlý start up (2min.), nízká hmotnost (48Kg), ochrana trubic(plast.uzávěr), cert.Solar Keymarkt,Zelená úsporám,Záruka 5let
 • Solární kolektory

  Solární kolektory

  Solární kolektory Florian jsou nejprodávanější v Evropě. Životnost kolektorů je 25 let a největší výrobce na světě dává záruku 10 let.
 • Úspory

  Úspory

  Přehled kolik ročně uspoříte v jednotlivých částech ČR, vzhledem k vašemu stávajícímu vytápění. Spočítejte si náklady a porovnejte tak výsledek s našimi tabulkami. Dozvíte se i dobu návratnosti a který kotel se Vám nejvíce vyplatí.
 • Časté dotazy

  Solární ohřev vody - časté dotazy jako návratnost, vhodnost, co v zimě, solární vytápění a jaké kolektory jsou lepší
 • O solárním ohřevu

  O solárním ohřevu

  Chcete vědět jak funguje solární ohřev? Jaké existují druhy solárních kolektorů a které jsou ty nevhodnější pro Vaše potřeby? Jaké jsou druhy akumulačních nádrží? Kde v České Republice se nejvíce vyplatí provozovat solární kolektory a mnoho dalších informací
 • Průběh realizace

  Průběh realizace

  Jak bude probíhat realizace, instalace a montáž solárního systému přímo u Vás doma? Co byste si měli připravit a na co nezapomenout, než nainstalujete nový solární set? Nemusíte se ničeho obávat, s námi na nic nezapomenete.
 • Rady při výběru solárního systému

  Rady při výběru solárního systému

  Nejčastější dotazy našich zákazníků, na které již odpovídáme téměř automaticky. Sepsali jsme je a seřadili. Doporučujeme projít, jsou to přeci jen a jen Vaše dotazy. Přečtěte si naše odpovědi.
 • Certifikace

  Solární ohřev vody - technické data, parametry a obrázky s popisem. Projektant a energetický auditor zde získají kompletní údaje pro energetický výpočet. Jak systém vznikl, jak funguje a jeho využití i na jiných místech

Máte dotaz? Napište nám!

 1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: j0Ik6q9Zzv7Of2

 2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
  Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Informace o úsporách energie


Vložte svůj email a objevte svět úspor – náměty, nápady, inovace a tipy. ZDARMA získejte příručku – Jak ušetřit na platbách za energie.

100 Kč za Váš článek!

pošlete nám vaše náměty k úsporám energie

více informací