1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: qz1Zdw8

  2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
    Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Žádejte slevu na automatické kotle a solární sety !

Pokud jste již zákazníkem CENTROPOL ENERGY a máte zájem o solární ohřev vody, tepelná čerpadla nebo automatické kotle, dostanete od nás slevu.

Centropol

Produkty, které mají značkové komponenty, získáte za nejnižší ceny na trhu. Zajistíme Vám i montáž. Náš montážní tým je specialistou v oboru tepelné techniky a má zkušenosti s více než 700 instalací solárních systémů, tepelných čerpadel a automatických kotlů. Naši specialisti Vám budou nápomocni při výběru, návrhu řešení, ale i při instalaci. O "naše" stroje se staráme i po instalaci – např. každý solární set má svoji servisní knížku, a Vy 2 servisní prohlídky zdarma.

Pomůžeme vám zvýšit vaše úspory!

Jestliže máte zájem o solární systém ohřevu vody, tepelné čerpadlo nebo automatický kotel, můžete ho získat se slevou. Stačí jednoduchá věc - staňte se zákazníkem CENTROPOL ENERGY - největšího alternativního dodavatele energii, a jako jeden ze 320.000 klientů máte automaticky nárok na spoustu výhod, včetně slev na naše produkty.

Navíc získáte od ověřeného dodavatele slevu až 10% na platbách za elektrickou energii a slevu až 20% na platbách za plyn, což vám ročně může uspořit až 12.000 kč

Modelový příklad:
ELEKTŘINA: rodinný dům vytápěný elektřinou, spotřeba 25MWh – roční úspora 5.262Kč
PLYN: rodinný dům vytápěný plynem, spotřeba 25MWh – roční úspora 12.088Kč

Jak postupovat když jsem klientem CENTROPOL ENERGY?

Stačí si připravit smlouvu nebo poslední vyúčtování a zkontaktovat nás na níže uvedeným webovým formulářem nebo na bezplatné telefonní lince 800 900 370.

A co když nejsem klientem CENTROPOL ENERGY?

Připravte si poslední vyúčtování od Vašich stávajících dodavatelů a naši obchodníci Vám kromě nabídky na úspornou techniku, pošlou i nabídku na energie. V případě, že si u nás nevyberete zařízení pro úsporu energie, jako je solární ohřev vody, tepelné čerpadlo nebo kotel na tuhá paliva a máte zájem ušetřit tisíce ročně změnou dodavatele energie, rádi Vám změnu dodavatele zajistíme. Naši obchodníci Vám ZDARMA zařídí vše potřebné.

Kontaktujte nás

Kontaktovat nás můžete na bezplatné telefonní lince 800 900 370, případně na čísle 603 555 955. Také můžete ke komunikaci využít email radim.sestal@eflorian.cz

Volejte ZDARMA !

800 900 370

Florian tepelná technika s.r.o.

Denisova 85
Teplice, 415 03