1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: n3Zid9Hcq6V

  2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
    Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Průběh realizace

1. Výběr TČ - konzultace - projekt

Instalace TČ může probíhat ve všech ročních obdobích.Důležitou součástí je projekt, otopná soustava musí být dimenzovaná jako nízkoteplotní.

Pro umístění TČ je nutné počítat s minimální hlučností, proto je lepší volit místo dále od ložnice. Umístění má však spoustu jiných technických zásad a je lepší se obrátit na projektanta, odborníka na vytápění s TČ, který následně zajistí projektovou dokumentaci jak na instalaci TČ, tak na otopnou soustavu.
Rádi Vám potřebné odborníky doporučíme.

2. ZDARMA – analýza současného stavu a ekonomika provozu TČ

Navrhneme řešení optimální pro Vaše potřeby a technické možnosti objektu.

3. Financování Tepelného Čerpadla

V případě, že nemáte dostatek prostředků pomůžeme Vám se získáním bankovního nebo nebankovního úvěru. Úvěrování se u TČ vyplatí.

Tepelné Čerpadlo dokáže ušetřit až 65% z celkových nákladů domu, což u rodinného domu s tepelnou ztrátou 10kW představuje roční úsporu až 30.000,- Kč.

4. Smlouva

Na základě naší kalkulace a Vaší akceptace s Vámi na místě sepíšeme Smlouvu o dílo obsahující především termín a rozsah prací, specifikaci zařízení a jiné důležité body, aby se předešlo případným nedorozuměním. Chtějte vždy smlouvu – chraňte svůj majetek, svojí investici! Myslete následně na doplnění pojistné smlouvy !

5. Příprava před instalací/legislativa

Nepotřebujete ŽÁDNÉ povolení pro instalaci Tepelného Čerpadla, stačí pouze ohlášení na stavebním úřadě. Jsme připraveni Vám zdarma pomoci.

6. Příprava před instalací/stavební

Nutnost vybrat optimální místo pro Tepelné Čerpadlo tak, aby byla v blízkosti umístěna akumulační nádrž (v interieru). Do místa instalace musí být přivedeny všechny nutné rozvody, otopný systém, teplá voda a elektrická energie (380V). Elektroinstalace musí odpovídat výkonu TČ a technickým požadavkům.

Požadavky na stavební připravenost jsou součástí smlouvy. Po domluvě lze zajistit i připravenost, popř.realizaci otopné soustavy.

7. Montáž a doprava

Po instalaci a napojení k rozvodům je uvedení do provozu zajištěno autorizovaným technikem, který zároveň zajistí proškolení majitele. Současně s tím majitel obdrží předávací protokol, revizi a manuál.Doprava je zdarma.

8. Servis

O “své” zařízení se staráme I po uplynutí záruční lhůty (ptejte se svého obchodního zástupce co je “servisní knížka”. Pro začátek mate navíc 1.SERVIS ZDARMA, kde náš servisní technik provede kontrolu zařízení po technické a ekonomické stránce, a to cca do 3 měsíců od spuštění. (K zajištění nejefektivnějšího provozu).Samozřejmě zajišťujeme záruční i pozáruční servis po celé ČR do 24 hodin.

9. Snížená sazba za elektřinu – úspora u jiných spotřebičů

Zákazník má možnost získat 22 hodin tzv.nízké sazby D56. Musí doložit Žádost o připojení zařízení k distribuční soustavě, Protokol o instalaci tepelného čerpadla a dále Zprávu o revizi připojení TČ.Potřebné žádosti lze stáhnout z našeho webu. Rádi Vám budeme asistovat – poradíme Vám ZDARMA!

Volejte ZDARMA !

800 900 370

Florian tepelná technika s.r.o.

Denisova 85
Teplice, 415 03


Automatický kotel na Pelety Florian Pellet Lux


Kde nás najdete - výstavy:

Plzeň

Moderní dům

13-15.10.17

Liberec

Dům a bydlení

20-22.10.17