• Jak funguje solární ohřev

  Jak funguje solární ohřev

  Solární kolektor mění sluneční energii na teplo. To se pak pomocí teplonosné kapaliny přenáší do akumulační nádrže (solární zásobník-tepelný výměník), kde se akumuluje. Tepelný výměník předává teplo užitkové vodě a ta je pak rozváděna po objektu pomocí oběhových čerpadel.
 • Solární kolektory

  Solární kolektory

  Solární kolektory Florian jsou nejprodávanější v Evropě. Životnost kolektorů je 25 let a největší výrobce na světě dává záruku 10 let.
 • Časté dotazy

  Solární ohřev vody - časté dotazy jako návratnost, vhodnost, co v zimě, solární vytápění a jaké kolektory jsou lepší
 • Průběh realizace

  Průběh realizace

  Jak bude probíhat realizace, instalace a montáž solárního systému přímo u Vás doma? Co byste si měli připravit a na co nezapomenout, než nainstalujete nový solární set? Nemusíte se ničeho obávat, s námi na nic nezapomenete.
 • Rady při výběru solárního systému

  Rady při výběru solárního systému

  Nejčastější dotazy našich zákazníků, na které již odpovídáme téměř automaticky. Sepsali jsme je a seřadili. Doporučujeme projít, jsou to přeci jen a jen Vaše dotazy. Přečtěte si naše odpovědi.
 • Certifikace

  Solární ohřev vody - technické data, parametry a obrázky s popisem. Projektant a energetický auditor zde získají kompletní údaje pro energetický výpočet. Jak systém vznikl, jak funguje a jeho využití i na jiných místech
 • Úspory

  Úspory

  Přehled kolik ročně uspoříte v jednotlivých částech ČR, vzhledem k vašemu stávajícímu vytápění. Spočítejte si náklady a porovnejte tak výsledek s našimi tabulkami. Dozvíte se i dobu návratnosti a který kotel se Vám nejvíce vyplatí.
 • Druhy akumulačních nádrží

  Druhy akumulačních nádrží

  Slouží k ukládání a k akumulaci přebytečného tepla od jeho zdroje. Zdrojem je buď kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, solární kolektory, krbová vložka, atd. Některé typy nádrží mohou být kombinovány zapojení i více zdrojů.
 • Mapa slunečního záření

  Mapa slunečního záření

  Solární energie je nejdůležitější formou energie, život na naší planetě by bez ní nebyl možný. Ovlivňuje všechny děje odehrávající se na Zemi. Zajímá Vás, jaký je průměrný roční úhrn globálního záření?

Pro nezávaznou poptávku nás kontaktujte zde:

 1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: f5Bb8Yab3X

 2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
  Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Volejte ZDARMA !

800 900 370

Florian tepelná technika s.r.o.

Denisova 85
Teplice, 415 03