1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: e1Obz0Nyr0

  2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
    Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Jak to funguje?

Solární kolektor mění sluneční energii na teplo. To se pak pomocí teplonosné kapaliny přenáší do akumulační nádrže (solární zásobník-tepelný výměník), kde se akumuluje. Tepelný výměník předává teplo užitkové vodě a ta je pak rozváděna po objektu pomocí oběhových čerpadel.

Vakuová solární trubice

Vákuové trubicové kolektory – princip systému HEAT PIPE

Je to systém tzv. "termosky", kdy dvě skleněné trubice spojené v sobě, s obsahem VAKUA mezi nimi vytváří obal. Vakuum je tepelná izolace a na vnitřních stěnách skleněných trubic je nástřik 3 vrstev, kdy první je černá a poslední, uvnitř je měděná. Díky hliníkovým lamelám, které přenáší teplo z měděného obvodu do měděné trubičky "HEAT PIPE", se tyto ohřívají a díky eteru, který je uvnitř a splyňuje při 60st Celsia dosahuje vysokého výkonu kolektoru.

Díky tomuto unikátnímu řešení, které vzniklo v Izraeli v 60 letech minulého století, máme k dispozici NEJVÝKONĚJŠÍ solární zařízení. Při účinnosti Fotovoltaických panelů mezi 5-20% nebo 20-45% plochých panelů pro ohřev vody je tento unikát s 60% účinností to nejlepší, co si můžete dnes pořídit.

Volejte ZDARMA !

800 900 370

Florian tepelná technika s.r.o.

Denisova 85
Teplice, 415 03