1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: v7Su7Luv9Ed4

  2. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
    Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Druhy akumulačních nádrží

Slouží k ukládání a k akumulaci přebytečného tepla od jeho zdroje. Zdrojem je buď kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, solární kolektory, krbová vložka, atd.  Některé typy nádrží mohou být kombinovány zapojení i více zdrojů.

Jedná se tedy o zásobníky TUV a otopné vody.

Akumulační nádrže DZ DRAŽICE

Akumulační nádrž DZD Dražice OKC NTR a NTRR/SOL

Ohřívače vody OKC 200, 250 a 300 NTRR/SOL jsou navrhnuty a vyráběny jako součást solárního systému. Svým jmenovitým výkonem zaručují dostatečné množství TUV pro bytové jednotky, provozovny, restaurace a podobná zařízení. Pro dohřev TUV lze zvolit el. energii, různé typy kotlů ústředního vytápění, a jejich kombinace.

Nádoba ohřívače je svařena z ocelového plechu, výměníky z ocelové trubky a jako celek posmaltována smaltem odolávajícím teplé vodě. Jako dodatečná ochrana proti korozi je v horní části ohřívače vmontována hořčíková anoda, která upravuje elektrický potenciál vnitřku nádoby a snižuje tak nebezpečí jejího prorezavění. U všech typů jsou přivařeny vývody teplé, studené vody, cirkulační otvor, a jímky pro čidla. Nádoba je izolována polyuretanovou bezfreonovou pěnou o tloušťce 50 mm. Plášť ohřívače tvoří plastový obal, spojovací díly jsou pokoveny. Celý ohřívač stojí na třech rektifikačních šroubech s možností vyrovnání nerovností podlahy v rozmezí 10mm. Pod plastovým krytem na boku ohřívače o objemu 300 litrů se nachází čistící a revizní otvor zakončený přírubou. Typy NTRR jsou vybaveny otvorem 6/4“pro vešroubování přídavného topného tělesa řady TJ 6/4“. Ohřívač se umísťuje na zem. Verze NTR je vybavena jedním výměníkem a verze NTRR je vybavena dvěma výměníky pro libovolnou kombinaci solárního systému a dalšího nepřímotopného okruhu (např. plynový kotel). Je zde možnost také instalovat topné těleso.

Volejte ZDARMA !

800 900 370

Florian tepelná technika s.r.o.

Denisova 85
Teplice, 415 03